Kadınlarda maya enfeksiyonları araçlarının seçimi

Ardıç maya Candida etkinliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkan bir enflamatuar hastalığıdır. Pamukçuk ya da kandidiyazis - yanma ve vajinadan ağır boşalma, hoş olmayan kaşıntıdır. Hastalık topikal ilaçlar ve iç uygulamalar vasıtasıyla mümkündür çare için. Kadınlarda mantar enfeksiyonu tedavisine ne, bu makaleden öğrenecektir.

ilaçlar

En etkili Mumlar Kadınlarda maya enfeksiyonları için tüm ilaçlar 2 gruba ayrılır. merhemler, fitiller, - Birinci grup ilaçlar topikal uygulama içeren , vajinal fitiller . İkinci grup, ağızdan kullanım için ürünler içerir - tablet .

Yerel ilaçlar kadınlarda mantar enfeksiyonları kürleşseler ile bu ilaç antimikotik aktivite ile kullanılır. En sık hastalara reçete:

  • Klotrimazolün (analoglar - Kanesten , Antifunginol, Kandibene). Klotrimazolün geceleri 1 mum kullanılarak altı gün boyunca kullanılır. İlaç mantarların en önemli bileşenlerinden biri olan ergosterol sentezi hakkında bir düşürme etkisi vardır.
  • Natamisin (analoglar - Pimafutsin , Primafungin). ilaç olarak avantaj gebelik, kullanılabilmektedir. preparasyon içerisinde, aktif madde, patojen ve işlevi hücre zarı bütünlüğünün bozulmasına katkıda bulunur. Fitiller bir hafta boyunca günde bir kez kullanılır.
  • Mikonazol (analoglar - Mikozon , Ginezol, Daktarin). Mikonazol mumlar haftasında kullandı. Bu ilaç kadınlarda kronik mantar enfeksiyonları içinde etkinliğini gösteren dysbacteriosis vajinaya neden olmaz. Bu anti-mantar ve anti-bakteriyel etkinliğe sahip, preparasyon içerisinde, aktif madde, kendi ölümüne neden olan, hücre içi sentez, mantarlar cezalandırılır.
  • Ketokonazol (analogları - Livarol ). Ketokonazol neredeyse anlık bir etkiye sahiptir, ancak mantarın uzun süreli kullanımda iken ilaçlara karşı direnç gelişebilir.

tabletler : Devamı Seçim ucuz ve verimli kıvılcım .

Dikkat! Yerel ajanları may üzerinde 2-7 gün ile kadınlarda mantar enfeksiyonu Cure. Yerel reçete alınması esnasında soda ya da potasyum permanganat dezenfektan temizleme solüsyonuyla yapılmalıdır.

kandidiyazis Etkili etkisi, oral uygulama için preparatlar, bunların, aynı zamanda, karaciğer ve böbrekler üzerinde olumsuz etkilere sahip olabilir anlaşılmalıdır sahiptir. Birçok hap sadece reçete ile satılan nedeni budur.

candidiasis'in tedavi etmek sonra da ilaç direnci gelişebilir bulaşıcı mantar antifungal ilaçlar ve yanlış doz veya uyulmaması oldukça zordur.

Kadınlarda maya enfeksiyonları tedavisi için en yaygın olarak reçete hap Flucostat ve analoglarının : Flukonazol, Mikoflyukan, mikomaks, Diflucan® . durumlarda değil başlatılan kandidiyazis oldukça tek bir tablet olabilir Flukonazol . Tedavinin birinci, dördüncü ve yedinci gün kullanılan bir tablet: hastalığı formları çalıştırırken ilacın özel bir desen için kullanılmaktadır.

Birincil tedavisine ek olarak

vajinal mikroflora tedavi genellikle geçirdikten sonra. sırayla geri yüklemek için ve tekrarını önlemek için, hem de önlenmesi için, size özel kadınlar probiyotikler kullanabilirsiniz In:

soda Soda - Kadınlarda mantar enfeksiyonları için popüler bir çare, onun etkinliğinin gizli maya mantarlarının alkali bir ortamda öldürüldü olmasıdır. kabartma tozu temizleme ve kandidiyazis yapısını yok etmek ve büyümesini önler. ev ilacın hazırlanması için kabartma tozu bir çay kaşığı almak ve haşlanmış bir litre su içinde çözülmüş. Elde edilen çözelti, uzak yıkama ve douching olarak kullanılır.

douching hakkında daha fazla burada .

Belki ilaç seçimi ile ilgili diğer makaleler ilgilenen:

Genel Bakış ucuz fitiller

Eczane Zinciri İlaç çeşitli formlarda doludur. en tanıdık - bir içki ve etki için beklemesi gereken tablet. jinekoloji sık vajinal fitiller kullanmak ve tabletler ek olarak gelir. nasıl hakkını seçme kandidiyazis tedavisi için birçok araç vardır?

Devamı ...
Rus ve yabancı analoglar Flucostat
flukonazol

Fransa, İsviçre, Macaristan, Slovenya, Hindistan'da üretilen aktif maddenin Popüler analogları. Hepsi maliyet, yan etkiler, salım formu, uygulama yöntemlerinin, özel bilgiler kontraendikasyonlarda farklıdır.

Devamı ...
Kadınlar için maya tabletlerden Etkili
tabletler

yaygın hastalıklara yönelik pamukçuk gibi tesadüf sıralamasıdır. Bu enfeksiyon hastalıklarla ilgilidir ve bunun faili mantar Candida vardır. Hastalık rahatsızlığa neden olur, ama aynı zamanda bir sürü sorun getiriyor sadece.

Devamı ...