Ayakkabı timson ultraviyole işlemi için aygıt

Timson ultraviyole parlar Neden gerekiyor ayakkabı dezenfekte ?

Belki de tanıdık nahoş koku, bunlardan kurtulmak geleneksel kurutma ayakkabı ve spreyler ile mümkün değildir. Bir fenomen çok tatsız ve tedavi çok zordur - Ve hemen sadece bu yüzden orada da kendi ayakları üzerinde bir mantardır, kokardı. Buna ek olarak, (özellikle deriden yapılmış) ayakkabı nem içeriği hızlı bir şekilde, şekillerini, gözyaşı kaybeder işe yaramaz hale gelir ve aktif nemli bir ortamda çarpımı vardır bakteri ve mantar malzemesi çürüyen teşvik eder.

tedavi ve kendi ayakları üzerinde mantar enfeksiyonları önlenmesi için, ve içinde zararlı mikroorganizmaların gelişmesini engeller ve ömrünü uzatmak için, ayakkabıdan hoş olmayan kokuların önlemek için, düzenli olarak dezenfekte edilmelidir. Bu sayede için, spreyler ve kurutma için yaygın olarak bilinen adıyla elektrikli aletler bitirme ve ayakkabı ürünleri dezenfeksiyon, halk (potasyum permanganat çözeltisi, formalin, amonyak, sirke, hidrojen peroksit) arasında değişen ağırlık vermektedir.

Çalışma prensibi

21 mantar karşıtı bir tedavi aleti Timson ayakkabı için bir aygıt çok basittir: bir elektrik kablosu ve fişe bağlı iki çalışma elemanlarından oluşur. Çalışma ürün cihaz ızgara dahildir sonra kurutma ve mantar önleyici tedavi gerektiren ayakkabı, içine yerleştirilir.

ültraviyole radyasyonu ve cihazdan çıkan ısı sayesinde mantar ve zararlı bakterilerin sporları, öldürülen ayakkabı kurutulur, çorap rahat ve güvenli hale gelir. İşlem süresi ayakkabı cihazı Timson: 6-12 saat, kurutma sıcaklığı: 60 ... 70 ° C

Bu kuruma bir güç tasarruf moduna gerçekleştirilir böylece Timson, bunu bozmaz böylece güçlü antibakteriyel ve antifungal koruma ayakkabı sağlar ve. Cihaz sadece kaliteli ayakkabı tutar, ama onun ömrünü uzatır. Ultraviyole ışık, koku giderici etkiye sahiptir içeride hoş olmayan koku ortadan kaldırır.

Buna ek olarak cihaz, aynı zamanda, çeşitli mantar enfeksiyonlarının tedavisinde endikedir önlenmesi fungal enfeksiyonların ve ayak hijyen nüks. Bu kanıtladı gibi tabi imha mantarlar içinde tedavi ayakkabı cihazı timson 4-6 saat içinde:

 • Albicans, Candida -% 100;
 • Trichophyton rubrum - 99.67% de;
 • Trichophyton mentaqrophytes - 99.87% arasındadır.

Zaten ilk 6-8 saat sırasında yok bakteriler:

 • Sallmonella enteritidis -% 64.7 ile;
 • Klebsiella pheumoniae -% 85.2 ile;
 • Eschericha coli -% 68.4;
 • Stafilokok aureus -% 83.3.

mikolojik çalışmaların Rusya Federasyonu'nun önde gelen araştırma enstitüleri / bakteriyolojik laboratuarlar kanıtladığı gibi ayakkabı tedavisi için cihaz, insanlar için kesinlikle güvenlidir.

fiyatlarının İnceleme, nereden alınır

Eczanelerde Satış UV antifungal çizme kurutucu Timson yanı sıra önemli ayakkabı mağazaları, hipermarketler. Ayrıca çevrimiçi sipariş edilebilir. 1 100 ruble - birim fiyat aralığında 800 yılında dalgalanma.

yorumlar

Uzun ayakkabılar için özel bir kurutma satın almak istedi - erken ilkbaharda, benim için sonbahar ve kış sorunu ham ayakkabılar çok acil. Tüm ayakkabılar akünün yakınında kurutulabilir değil, deri bu uzun ve yıpranmış sonra iyi bakmak mümkün değildir. Buna ek olarak, pil içinde kurumaya zordur. Ben çizmeler gazeteleri kıpırdamak çalıştı, ancak bu yöntem çok etkili değildir. Ben "Lenta" Timson kurutma makinesinde üç yıl önce görünce - uzun düşündü. Şu ana kadar, bunu kullanın! Kuru ayakkabıları koymak sabah, geceleri açın ve içeride de sıcak: kanıtladı şey çok faydalı ve kullanımı rahat olması. ayakkabı kuru ve hiçbir kötü koku yok, benim için en önemlisi, bu nasıl kontrol edileceğini, bilmiyorum - ambalajın üzerinde bu kurutucu mantar ve bakteri öldüren söylüyor. Anna, Kazan

4f99aefe50fda9585b9335141263268f

Ben hekim tarafından tavsiye edildi bu kurutma satın mycologist ben tırnak mantar tedavi,. Ve ben pişman değilim! Cihaz, düzenli olarak yapılan basit mantar mükemmel başa ultraviyole ile artık gerekli gerekiyordu gayet ayakkabı, kötü kokulu sirke prosedürü dezenfekte! Ben rahat ayakkabıları koymak sabah, kurutucu açmak, geceleri iş ayakkabıları sonra bırakın. Her zaman spor ayakkabıları sonra karaya. Timson kuru kayak botları özellikle uygundur - bu önce 2 gün boyunca gerekli oldu! kurutucu erkek ve bayan ayakkabı için uygundur, ama çocuklar özel, küçük boyutu satın almanız gerekir. Ne özellikle gibi kurutucu pahalı ayakkabıları bozan olmamasıdır. Pilin olduğu gibi cilt, küçülen değil, deforme olmaz. Eh, ilgili hoş olmayan çiftçilik kaybolur. ayakkabılar zaten eski ve koku yeterince güçlü ise, kurutucu çalışmıyor olması dışında, bunu göz önünde bulundurun. Tatiana Samara

yorumlardaki görüşlerinizi bırakın!

Petersburg Bu kurutucu - vazgeçilmez bir şey. İlkbahar ve sonbaharda - yağışlı sezon, rüşvet, su birikintileri. Kışın, sıcak ayakkabı ayak ayakkabı kurumaya gece saatlerinde ter her zaman böyle değildir. Ve böylece ayakkabı ayakkabı için kurutucuda gece Timson dolması - sabah sıcak ayakkabı kuru. Güzel ... Sonuçta, çok yararlı bir şey. ayakkabılar çok güçlü değildir, bu nedenle, yağma cesaretle uzun süre bırakmayın ısıtır. Nasıl mantar ve bakteri imha ilgili - Ana şey bilmiyor, gerçekten küçük hale kokusu. Eugene, St. Petersburg

2 comments

 • Nelya:

  Eğer bu harika cihaz satın alabilirsiniz nerede olduğunu söyle lütfen?

  • doc:

   karşılama

   Genellikle, onlar her büyük elektronik mağazası veya spor malzemeleri satılmaktadır.

Yorum ekleyin

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.