mayadan Tabletler adama

tabletler Hastalığın sistemik tedavi bir doktor tarafından reçete sadece tabletli ilaçları kullanılarak gerçekleştirilir. erkeklerde mantar enfeksiyonu Tabletler:

tedavi ve dozaj süresi, hastalığın şiddetine bağlı olarak hekim seçer.

"Flukonazol" terapötik etkisi, mantar üremesi için gerekli enzimlerin bir imha ile ilişkilidir. İlaç kanda dolaşan ve mantar hücreleri krem ​​veya merhem yok etmek mümkün değildir yok eder.

Genellikle "Flukonazol" 150 mg arasında bir miktarda içinde günde bir defa alınır. "Medoflyukon", "- İlacın Ticari adı Diflucan® ", "Forkan", " Flucostat ".

zayıf insan bağırsağında emdiği için diğer farmasötik grupların antifungal ajanlar daha zayıf bir terapötik etkiye sahiptir.

Çünkü değil iyi bir fikir - herhangi mantar hastalığı sadece hapları tedavi unutmayın Belli bir toksisiteye sahip olan ve etkililiği düşüktür.

Kullanımı çok daha iyidir yerel ürünler . Hap - Sadece reçete ile.

Buna ek olarak, çok var diğer yöntemler .

Oral uygulama için ilaçlar:

isim harmanlama
Flukonazol ( Diflucan® , Flucostat , Mikosist) 150 mg. günde
nistatin ara vermeden 1-2 tablet 2 hafta 3-4 günde
İtrakonazol (analogları: Irunine , Rumikoz ) 1 kapsül 6 gün

Patogenetik ve semptomatik tedavi

tabletler kandidiyaz etiotrop hastaların tedavisine ek olarak normal bağırsak mikroflorası geri tedavi gösterir. Bağırsak dysbiosis - stres, kötü beslenme, antibiyotik uzun süreli kullanımı, gıda zehirlenmesi bir sürü neden olur provoke faktör pamukçuk,.

sindirim bozuklukları ve fekal bakteriler olumlu sonuç varlığında büyümesi Gastroenterolog prebiyotik ve probiyotikler grubundan ilaçlar atar - "immün RioFlora", "Hilak Forte", "laktuloz", "Atsipol".

Ayrıca, hastalar uygulandığı fonlar, fizyoterapi, hem de bağışıklık sistemini güçlendirmek.

duşta doğal serbest tarzı kumaşlarla, yıkanma gelen giysiler giyen, seks hariç her gün değişim iç çamaşırı ve sonra genital ile kurulayın - Tedavi sırasında hastalar kesinlikle kişisel hijyen temel kurallara uymak gerekir.

: Sürdürdü Oku kadınlara mayadan Tablet .

9 comments

 • Sergey:

  Böyle bir ürolog olarak bölgede bir doktor yok. internette kendine ek olarak kaçış yoktur. Oh, imparatorluğun eteklerinde gerçek duruma uzaktır. Krasnodar bölge Abşeron ilçe.

  • yönetici:

   Ama Ekim'e kadar HPC hakkında ne olacak?

   Ve bir tutam, sen kliniği arayıp alımı için gitmek kime kayıt sorabilirsiniz.

   Kandidiyaz, onunla lisede olmayan herhangi doktora baş, böyle korkunç bir hastalık değildir "pantolonunun ovuşturarak."

 • Andrew:

  Tüm yiğitlerini olan Sevgili doktorlar sonunda insanlar bile bu hastalık neredeyse hiç zdoh 9yaşında hasta aziz bellek professoru.vylichil yaşamış biliyorum önerir.

 • Lizp:

  Hoşgeldin! Ben ... bir enfeksiyon bulundu pamukçuk, ben tayin ettiler Diflucan® 150 kapsül ve lomeksin 1 600 m. 2 St. üzerinde analizler teslim etti çok emin, söyle Bugün Kocama içecek olarak ne doktor istedi, içti ve mum koymak ?? O, nasıl hap içmem içeride eğer enfeksiyonu öldürmek için bir şey bildiğim kadarıyla Portner ben merhem biri yeterli değildir, sadece olduğumu düşünüyorum iki ı ele alınmalıdır bildiği gibi Pimafutsin, lütfen söyle merhem biri olacak kadar olması gerektiğini belirtti ?? Hepsi aynı ya da çok olmadığını gereklidir? Ben ((((yine tedavi edilmesi gerekecektir korkuyorum

  • doc:

   karşılama

   Eh tabletleri tam olarak gerekli malzeme kadar :)

   İnsanın anatomisi pamukçuk gelişmesine elverişli değildir, bu yüzden erkekler nadiren hastalığa maruz kalırlar. Ama bir süre taşıyıcı olabilir.

   Örnek klotrimazol, ketokonazol, Candid, Pimafutsin için, mantar karşıtı bir merhem günde 2 kez yeterlidir. Tedavinizin zamanda. Birkaç gün sonra, emin olmak için olabilir. Artı Bakımı.

 • egor:

  Merhaba !!!! Ben öngörülen merhem doktor. smear buçuk ay sonra basitçe her şey karımla, uyumuyorum, tekrar görünür bırakın ve nasıl hiçbirini yapamam kurtulmak için! yardım, nasıl olması ???????

  • doc:

   karşılama

   Sen, onlar reçeteli, flukonazol veya nistatin içmek istiyorum doktora görünüp sorunu tarif edilebilir.

 • Gennadi:

  Z-olanlar. Kaşıntı ve bir kaç kırmızı lekeler merhem Nystatin yeniden ortaya durdurma geçer smear. Belki başka smear?

  • doc:

   karşılama

   nokta geçtikten sonra, o kaçırmak, her gün, bir hafta smear değil gereklidir. Buna ek olarak, giysi ve hijyen değiştirin.

Yorum ekleyin

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.