polizhinaks

analogları

Görünüm paketi ve mumlar gövde üzerinde etkileşim için "Polygynax" benzer ilaçlar arasında, izole edilir:

fiyat

: 448 р. ortalama fiyatı hattı (6 kapsül) *: 448, s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

tedavisinde kullanılan en etkili antifungal ilaçlardan biri olarak kabul edilir Vajinal kapsül "Polizhinaks" (genellikle "mumlar" olarak adlandırılır) mantar enfeksiyonları felç ve hastalığa neden olan mikroorganizmanın yok etmek ve enfeksiyonun daha da geliştirilmesi ve yayılmasını önlemek için olabilir.

Endikasyonları

fitil boyutu Hasta çeşitli mikroorganizmalar tarafından neden olduğunu, genital organlara, çeşitli enfeksiyon ve iltihaplı hastalıklar, bakıldığında son derece zor antibiyotik yerel eylemi olmaksızın yapılacak ise. Aşağıdaki durumlarda tavsiye edilen "Polizhinaks":

 • nonspesifik vajinit tanısı hasta;
 • varlığı mantar vajinit ;
 • vülvit ;
 • vulvovajinit ;
 • Tservikovaginit;
 • enfeksiyon veya enflamasyon neden olduğu jenital hastalıkları önlenmesi;
 • Hastanın daha önce önleyici tedbirler cinsel bölgenin alanında ameliyatı gerçekleştirmek için planlanıyor;
 • daha sonra servikal diathermocoagulation ve öncesinde;
 • intrauterin alan tanısı için hazırlamak;
 • Yeniden Ayarlama jenerik kanalları ve kürtaj;
 • teslim edilmeden önce Önlem olarak.

dozajlar

Genellikle pamukçuk tedavisi için tedavi 12 günlük kurs gerekli. Kapsüller yatmadan önce günde tek tek yerleştirilir. "Polizhinaks" Tüm hijyenik prosedürler sonra, yatar pozisyonda girilir. Kapsül vajina içine kadar derinden mümkün olduğunca girmelidir.

sadece önleme konusunda ise, 6 gün için yeterli olacaktır. nedeni hazırlık bir veya daha fazla adımlar cevapsız ne olursa olsun bir hasta, yakında mümkün olduğunca gerekirse tedaviyi sürdürmeye ve her zamanki gibi devam etmek.

Polyginax Başak Not: İlaç Polizhinaks Başak - kızlar ve gençler için kullanılabilir (bakire, Latince Virgo gelen bakire.). Bu sivri ucu ile kapsül şeklinde gelir. Sivri ucunda ve vajina içine ilacı tanıtmak kapsülü iterek bir kesi yapmak gerekir. Tamamen tüm içeriğini ve kendisini atmak kapsülü sıkın.

olası kontrendikasyonlar

8776293 Kompozisyon "Polizhinaks" hızlı bir şekilde vücudun iç boşluğuna adapte bir antibiyotiktir, bu nedenle, kullanmak hastalar herhangi bir yan etkilerin varlığını sözü hemen hiç tedavi etmek.

yan etkiler

dışlanmış değil vücudun alerjik reaksiyonlar , yerel bir yanma hissi, kaşıntı, tahriş.

Bu belirtiler ortaya veya başkaları tarafından ağırlaştırılmış ise - bir doktora danışın etmektir.

bilinmeyen ilaç doz aşımı vakaları göre.

Bu önemli!

1699156 pamukçuk vajinal "Polizhinaks" ile, onun tedavisini dönmedi ne olacağını İçin kapsülleri düzenli olarak yapılmalıdır. İlacın sistemik uygulamaları tamamen mevcut patojenleri yok etmek için yardımcı olur. Bir tek seferlik bir tedavi genellikle tamamen can sıkıcı hastalık kurtulmak mümkün değildir.

Gebelik ve emzirme

1 aylık dönem Polizhinaks kontrendikedir. 2 ve 3 trimesterde - Doktorun takdirine.

Ne zaman emzirme ilaç kullanılması tavsiye edilmez.

Hasta trimesterler hiçbirinde "Polizhinaks" kullanımı hakkında bir karar vermeden önce, doktorunuza danışmak zorundadır.

Dikkat

Ilacın kullanım şartlarını hatırlamak önemlidir. Uzun bir süre boyunca kullanmayı planlıyorsanız, o zaman sadece zamanla oluşturmadan sonra belirli patojenlere karşı vücudun direncini hatırlamak gerekiyor. yeniden bulaşmasını engellemek için, sıkı talimatları olmalı ve talimatlarda belirtilen tedaviyi uzatmak yoktur. Ayrıca, aşırı uzun bir tedavi böbrek yetmezliği geliştirmek olabilir!

ters taraf cinsel yaşam için olduğu gibi, daha sonra tedavi sırasında, doktorlar kuvvetle tüm tedavi boyunca cinsel ilişkiye önerilir. Ayrıca bileşenlerin bir kısmı sperm öldürücü aksiyon ölçüde azalacaktır lateks ve kapaklar ile kötü etkileşim beri kız ve çocuk doğurma çağındaki kadınların), özellikle dikkatli olmalı ve bu plansız gebelik yol açabilir.

adet döngüsü sırasında fitiller kullanımı kesintiye uğratılmaması gerekir.

bileşimi ve özellikleri

Polizhinaks closeup İlacın salınması formu vajina içine sokulması için tasarlanmış yumuşak kapsüldür. Bunlar vajinal fitiller, sütlü bej rengi farklılık güzel, yumuşak dokusu vardır. Bu bir uzun oval şeklindedir.

Mumlar Malzemeler:

 • Bir kapsül 35 bin IU neomisin sülfat içerir .;
 • polimiksin B sülfat, 35 bin IU .;
 • 100 bin IU nistatin .;
 • diğer bileşenler, hidrojene soya fasulyesi yağı, 63 Tefoz, dimetikon 1000 olarak maddeler arasında;
 • gliserol, jelatin, dimetikon 1000 arıtılmış su: Kabuk aşağıdaki bileşime sahiptir.

Mumlar bir plaka 6 adet, ve paketin bir ya da iki tabak satılan.

"Polizhinaks", bir ilaç, sadece antimikrobik etkisi olarak bilinir. Bu topikal olarak kullanılan ve iyi bir anti-bakteriyel ve anti-mitotik aktivite vardır.

depolama Özellikleri

"Polizhinaks" Çocukların ulaşamayacağı, karanlıkta muhafaza edilmelidir. Hava sıcaklığı, 25 ° C'yi aşmamalıdır ilaç depolama koşullarına bağlı olarak 18 ay kullanılabilir.

yorumlar

Ben uzun zamandır bu ilacı zevk, hep yardım etti! Ardıç sadece onlar sadece o kaşıntı, yanma, başka bir şey neden olmuş diğer araçlar gibi, kaldırabilir ... Ama mumları "Polizhinaks" dışarı yazdım, eğer talimatlara uygun tam hareket etmek gereklidir. Kaç gün mum koymak için yazılmıştır ve yüzden tekrar değil, bir gün daha az, aksi bir şey ve pamukçuk için bütün iş hızla size geri gelip koymak gerekir! iki sezon tamamen için Feci beni elde edildi hoş olmayan semptomlar kurtuldum. Şimdi tek ben tavsiye!

Marina Kovalevskaya, Samara

Ben gebeliğin dokuzuncu ay olmak pamukçuk için bu çare çalıştı. Bundan önce ben pamukçuk (doktorum bana duygulara, hiçbir neden iyi olduğunu söyledi) hiçbir fikrim yoktu! Üç gün kendisini kapsül "Polizhinaks" kurmak ve tüm belirtiler kayboldu. tedaviye devam edin ve hatta kesilmesi pamukçuk sonra üç gün tekrar geri geldi vermedi! Ben şok oldu! İzolasyon daha oldu ve doğumdan önce başka ders "Polizhinaks" geçmesi gerekiyordu. pamukçuk şimdi bu ilaçla uçuyor, Sonunda, başarıyla sona erdi!

Margarita, St. Petersburg

İki "Polizhinaks" aldıktan sonra daha iyi hissettim. Ben bu kadar çabuk maya enfeksiyonu kurtulmak olduğunu düşündü, ama her şeyin bir iz bırakmadan gitti. Hastalık geri gelmezse, ve bunu geri gelmez düşünüyorum sürece! Ben her zaman hızlı ve kalıcı korkunç seçimleri kurtulmak istedi ... tüm kurs geçti ve hiç pişman olması ve ardından, son olarak, buldum!

Ekaterina Mihailova, Kirov

249 comments

 • Irina:

  Ureaplasma ..chto bulundu İyi vecher..v smear değil mi? ve doktor mumlar Polizhinaks reçete ... tedavi doğru olup olmadığı?
  ve herhangi bir ağrı veya deşarj kaşıntısı belirtisi vardır ..

  • doc:

   karşılama

   Genellikle nadir değildir UREAPLASMA ve bunlar kendi başlarına tedavi için bir gösterge değildir. onu diğer ilaçlar seçin. Belki doktor yaymasında başka bir şey buldum ve daha iyi onunla kontrol edeceğini söyledi.

 • Marina:

  Merhaba, ben vidileniem doktor mum atadı Polizhinaks hala tahsisi beş adet konulur bana değil hoş koku tedaviye devam etmek veya olmasın bana değil hoş koku acı çekiyorum?

 • Elena:

  Merhaba yayma lökositlerin fazla sayıda görülmektedir. Tedavi için uygun bu ilacı anlatmak istiyorum Udostaveritsya?

 • Anna Chernakova:

  Ve doktorum gibi "vurgulamak" olsun! O ya korkunç bir şey, ama molchnitsu kelime hakkında söyledi! Polizhinaks pomogaet- ancak tedavinin seyrini geçmek için tekrar tekrar hazır olun. Ancak reklam açıkça etkin araçlar (henüz karşılaşmadım olanlar için) profilaksisi için durum ve mumlar pimafutsin özetliyor. Ama önce, tabii doktora.

 • Anastasia:

  Ben hemşireyim ve jinekolog olmak değinen bu priparat yazmıştır?

  • doc:

   karşılama

   Fikir tedavi sırasında karışıma çocuğu aktarmak için ihtiyaç vardır. Doktor bu konuda söylenecek vardı.

 • Madina:

  Merhaba, SARS gelen antibiyotik sürecinden sonra bir vajina yanan ile ilgili sorunlar yaşamaya başladı ve jinekolog 10 gün aya 9 gün (bel bölgesinde ağrı) kanımı kullanmak için 1 gün sonra Polizhinaks atadı. Kaşıntı, yanma, kızarıklık veya hiçbir yerde herhangi bir şey. Kanın Deşarj ilacın kesilmesi normal veya gereklidir? Polizhinaks ilk kez kullanın. şimdiden teşekkür ederiz!

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.