Neo Forte Penotran

yerine daha?

Neo-penotran-5 kompozisyonda Tam karşılıkları:

Başka: hesaplı fitiller gözden

fiyat

: 790 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 790 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Neo-penotran-4 "Neo-Penotran Forte" - genital enfeksiyonlar, pelvik enflamatuvar hastalık, vulva ve vajina tedavisinde kullanılan bir anti-mantar ve Almanya'da üretilen antibakteriyel maddedir.

Bu yardımcı (veya ana) Chlamydia tedavisi gardnerelloza, maya ve diğer enfeksiyonlu hastalıklar için bir vajinal fitil şeklinde üretilmektedir anlamına gelir.

İlacın Bir paket yaklaşık 950 ruble maliyeti. Kullanım üçüncü veya dördüncü gününde kuvvetli bir terapötik etkiye sahip olduğu Buna rağmen, aracı, hasta ve hekim arasında popülerdir.

Eğer uyguladığınızda?

"Neo-Penotran Forte", çoğu Gram-pozitif ve anaerobik bakterilere karşı aktif olan ve hızlı bir şekilde (nedeniyle mikonazol için, ilacın bir parçası) mantar mücadele. Hazırlama aşağıdaki hastalıkların tedavisi için kullanılır:

 • Bakteriyel vajinoz;
 • aft (candidiasis), vajina ve vulva kanserleri;
 • trikomonas patojenik etkinliği neden vajinit;
 • ürogenital Trikomonas;
 • vülvit;
 • diğer enfeksiyöz vajinit orijini;
 • pelvik organ enflamatuvar hastalıklar.

İlacın Randevu önce patojenik sürecin gelişimi neden netleştirmek için taranmalıdır.

Nasıl başvurulur?

Bir hurma boyutuna bir mum Mumlar "Neo-Forte Penotran" birkaç santimetre için vajina içine yerleştirilmelidir. İşlem öncesi uygulama ellerini yıkamak gerekir veya antiseptik solüsyonu ile tedavisi için.

tam parmaklarınızın kullanılabilirliği rağmen, bir çivi sağlığına dikkat etmesi gerekir - çok uzun tırnak plağı bakteri veya mikrop ve ikincil enfeksiyon nüfuz etmesine yol açabilir vajinal mukoza, çizebilir.

tüm hasta kategorisi için günlük dozaj 1 süpozituvarlardır. Tedavi süresi - bir hafta. Yaşlı hastalar için kullanılmak üzere özel öneriler vardır.

NOT! (Nüksetmeden için, örneğin) gerekli "Yeni Penotran Forte" iki hafta boyunca kullanılabilir ise.

Kontrendikasyonlar

Fitiller "Neo-Forte Penotran" Aşağıdaki listeden en az bir endikasyon varlığında kadınlara atanamaz:

 • formülasyon bileşenleri alerji veya duyarlılık;
 • epilepsi;
 • karaciğer hastalıkları;
 • Gebelik (1 aylık dönem);
 • porfiri;
 • himen (kızlık) varlığı.

Önemli! 18 yaşın altındaki kızlar ve genç kadınlar "Neo-Penotran Forte" Bu çağda ilaç kullanımıyla ilgili klinik verilerin yokluğunda atanmamış.

Gebelik ve emzirme

Neo-penotran-1 İlaç gebeliğin 12-14 haftalıkken başlayan gebelik sırasında kullanılmak üzere izin verilir.

İlk trimesterde fitiller kullanılması komplikasyonları kışkırtmak ve ayrıca fetusun iç organların oluşumunu etkileyebilir.

Hamile hastalar, tedavi kanıtlara kesinlikle yürütülen ve bir jinekolog ya da diğer uzman profesyoneller tarafından kontrol edilir.

metronidazol önemli konsantrasyonlarda anne sütüne geçtiği için tedavinin zamanda, emziren anneler, emzirme durmalıdır.

1-2 gün olabilir çocuğun beslenmesini sürdürmek için - vücuttan aktif maddenin ortadan kaldırılması bir dönem, beslenme kesinti zamanlaması hakkında doktorunuza danışın.

aşırı doz

aşırı vakaları bildirilmiştir.

yan etkiler

Neo-penotran-6 Terapi çoğunlukla lokal yan etkileri, görünebilir. Bunlar yanma ve kaşıntıya ve dış genital organların vajina kızarıklık sayılabilir.

Önemli! Telaffuz edilen kaşıntı veya vajina ciddi tahriş kesilmesi için bir göstergesidir.

Çok daha az "neo-Penotran Forte" sistemik reaksiyonlar, örneğin, (durumlarda teşhis tüm yan etkileri daha az,% 7) neden olur:

 • karın ağrısı;
 • kabızlık ve diyare;
 • diğer sindirim bozuklukları (bulantı, kusma, vb);
 • lökopeni;
 • artan anksiyete;
 • psikozlar;
 • Ağızda hoş olmayan acı tat;
 • konvülsiyonlar;
 • ağız boşluğunun mukoza zarının kuruluk;
 • baş ağrısı;
 • iştah kaybı.

NOT! "Neo-Penotran Forte" kullanıldığında topikal olarak uygulandığında sistemik etkiler hemen kan plazması içindeki aktif madde, düşük konsantrasyona oluşmaz.

Yapı ve Kompozisyon

plastik ambalaj içinde fitil yakın çekim Fitiller "Neo-Forte Penotran" sadece üç bileşenden oluşur.

 • Metronidazol (750 mg) verdi. Bir antibakteriyel etkiye sahiptir ve aynı zamanda özellikleri protivoprotozoynymi. Bu gibi streptokoklar, Gardnerella, Trichomonas, aşağıdakileri içeren anaerobik bakteri, yok
 • (Mikonazol nitrat formunda, 200 mg), Mikonazol. Mantara bileşeni, aft gelişimine neden Candida cinsinin mantarlara karşı etkilidir. Gram-pozitif mikroorganizmaların çoğunluğu ile mücadele ediyor.
 • VVitepsol. Fitil imalatı (baz) doymuş yağ asitlerinin bir karışımı.

İlaç 7 adet her kese içine yerleştirilir beyaz vajinal fitiller şeklinde de kullanılabilir. Ürünle birlikte Dahil bir talimat 7 ve parmak uçları olduğunu.

Farmakokinetik

kan plazmasındaki topikal olarak uygulanan mikonazol tespit edilemez. Metronidazol% 20 plazma ile ilişkilidir. Maksimum konsantrasyon 2-4 saat içinde ulaşılır.

metronidazol yarı ömrü 6 ila 11 saat arasındadır. Böbrek elde edilen madde (yaklaşık% 20 - modifiye edilmemiş bir formda). Bu karaciğerde metabolize olur.

Diğer maddeler ile etkileşim

Madde / preparat birlikte kullanımına etkisi
Etil alkol / etanol disulfiramopodobnye fenomeni
lityum tuzu içeren preparatlar Amplifikasyon lityum toksisitesi
fenobarbital Plazmadaki metronidazol miktarının azaltılması
astemizol Bastırma astemizol parçalanması, kandaki konsantrasyonunun artırılması
terfenadin terfenadin parçalanma bastırılması, kandaki konsantrasyonunun artırılması
simetidin sinir sisteminde yan etkiler
fenitoin fenitoin artış Metronidazol konsantrasyonunu azaltmak
oral antikoagülanlar tedavi antikoagulyativnoy verimliliğini artırma
disülfıramın Nevroz, psikoz

Dikkat

 • Bu tamamlandıktan sonra işleme ve 48 saat boyunca alkol (herhangi bir doz) kullanımına izin verilmez.
 • Prezervatif kauçuk (Fitil imalatı için temel olan bileşenler) mümkün hasar gibi "neo-Forte Penotran" kullanıldığında, cinsel ilişki önlemek için önerilir.

depolama

Hazırlık oda sıcaklığında ya da buzdolabı (en az 2 ° C) ve saklanabilir. fitil dondurmak etmeyin! Tutun mumlar son kullanma tarihini 2 yıl olabilir.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Hatta trikomonyanın tedavisinde gebelik sırasında "Neo-Forte Penotran" reçete edildi. Eğer kullanıyorsanız o hafif bir yanma hissi, ama yaklaşık 2-3 gün süren ve ciddi rahatsızlık neden olmaz. Ekler 7 gün mumları. O yüzden ajan pahalı olduğunu söyleyenler anlamıyorum, çok iyi yardımcı oldu. ilaçlar ve daha ucuz, ama çok daha yan etkiler ve daha az verimlilikle vardır. Ben buna değer değil, düşünmek, sağlık üzerinde kaydedin. 26 yaşında Julia S., Orel

Bir ay önce bir "Neo-Penotran Forte" tarafından tedavi edildi. Kronik bir mantar enfeksiyonu var - Ben sadece denemek vermedi! Para bir sürü atılmış ve bu biraz yardımcı olur. Sonuç olarak, bir arkadaşı aracılığıyla (o reçete ile satılır, sadece satın yoktur) ilacı aldım ve nihayet sorunun kurtuldum. bu hala devam ediyorsa, hemen ben "Neo-Penotran Forte" için doktor reçetesi isteyecektir. Galina, 29 yaşında, Penza

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

1 comment

 • Victoria:

  Bakteriyel vajinozis için en iyi ilaç, pamukçuk için de büyük bir yardım! Herkesi tavsiye! Birinci ve hafif bir yanma hissi vardır üçüncü gün, o normdur. Üçüncü gün, bütün belirtiler tamamen gidecek, ama en önemlisi sonuna kadar her şeyi tamamlamak için! Bir kez daha süper! Size sağlık diliyorum!

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.