mantar ortadan Şanslı

hızla tırnak yüzeyinden yok merhemler ve kremler, aksine (yıkanıp ya da elbise absorbe) tırnak verniği mantar ve mükemmel uygulama sırasında rahatsızlık vermeden sabit. İşte% 60'dan fazla tek tek patolojik mantar tırnak plakası alır durumlarda kullanılması tavsiye edilmez olduğunu.

vernikler temel özellikleri

ayak tırnaklarını boyamak anlaşmazlıklara oksijen erişimi engellerken bileşenlerinin tedavi tırnak cila uygulama sonrasında içeride derin nüfuz. Vernik ve tırnak yatağı enfeksiyonlarının maksimum konsantrasyon ilk kullanımdan sonra 48 saat içinde mantar patojenleri ölmeye başlar. Görme farkedilir sadece kızarıklık azaltmak, ancak bu parazit mantarın yok edilmesini başlamış bir sinyaldir.

tırnak mantarı zaman karşı bir çivi kullanın:

 • Sistem kontrendike ilaçların alınması;
 • onikomikoz yüzeysel şeklini Tanısı:
 • Matris mantar enfeksiyonu tabi değildir;
 • 2-3 çivi fazla vur.

Tedavi cila, kozmetik ile uygulanabilir. Bunların kullanılması tedavinin etkinliğini azaltmaz.

tırnak mantarı karşı bakış vernik

 1. Batrafen® . ABD'de onikomikoz tedavisinde izin verildi ilk ilaç. Lac mantar 58 türe karşı aktif, yani çoğu durumda Batrafen® altı ay içinde iyileşir. aktif madde - siklopiroks. - Ertesi gün, ikinci ay - 2 s ilk ay: plan çerçevesinde 3 aylık bir asgari uygulayın. Bir hafta, üçüncü ay - 1 s. bir hafta. Vernik 30-45 saniye tırnağın üzerinde kurur. Yapımcı - Almanya. tırnak mantarı tedavisi için Vernik 1250-2190 ruble mal olacak.
 2. Demikten . polivinil asetat emülsiyonu göre mantara kozmetik vernik. havanın etkisi altında tırnak plakasında koruyucu film dönüştürülür. Vernik, yaraları kurutur şişlikleri giderir, kızarıklık ortadan kaldırır, kalıcı "Ordu" koku kurtulmak yardımcı olur. Günlük uygulayın. Tırnak mantarı Demikten dan Lac hiçbir kontrendikasyonu ve yan etkileri vardır. Mümkünse fazla dekoratif lake uygulamak. Üretici - "LN-kozmetik" (Rusya). tırnak mantar Fiyat lak yaklaşık 285 ruble olduğunu. (35 ml vial).
 3. Lotseril . Tırnak mantarı tırnak Lotseril mantar yapısı ve biyosentezi, hücre zarı etkilemektedir. aktif madde - amorolfin . Tırnak araçları, tırnak dosya ve alkollü bez uygulanması için bir spatula ile fark etti. Tedavi sırasında, vernik çivi artırmak ve her zamanki vernik kullanımı tavsiye edilmez. solvent ve temizlik maddeleri ile çalışırken ek olarak, geçirgen olmayan bir eldiven kullanır. Yapımcı - Fransa. Tırnak mantarı Lotseril karşı vernik fiyatı 2100 ruble içinde kurdu. 5 ml% 2.5 vernik. 3.000 ruble saklarlar. 2.5 ml% 5 cila. saklarlar.
 4. Mikozan . tek kullanımlık işleme Emery çivi ile komple satılır. Mantar hayati aktivitesi için elverişsiz koşullar yaratmak gözeneklilik çivi azaltmak ve yoğunluğunu arttırmak suda çözünür bir kaplama filmin aktif maddeleri oluşturan tırnak plakasında. Bitkisel kökenli (değil tıp) günde iki kez uygulanır. Tedavi süresi: ana yemek - 4 hafta, 2-5 ay profilaksi (günde bir kez tedavi). Üretici - Hollanda. set maliyeti - 500-860 ruble.

Uygulamanın incelikleri

Başarılı anahtarı - Düzgün tırnak mantar ayak tırnaklarını seçilen iyileşmesi , ama sadece iyice teknoloji uygulamasını gözlemlemek.

lak derin tırnak içine ilacın nüfuz etmesini sağlamak için tırnak plakasını kaldırmak için gerekli değildir çünkü Lac uygundur. Ama, yine de, sen lake sprey tırnak plakasını hazırlamak gerekir. Ayak ve tırnaklar sabun ile yıkanır ve daha sonra reçine ile birlikte bir pamuklu çubuk veya özel yüzeyi yağdan arındırılırlar. Metilen mavisi, sulu solüsyonu, alkol, su ile devre içinde seyreltilmiş, iyot çözeltisi: Bir eczane satılmaktadır başka yöntemler kullanmak da mümkündür. Bir sonraki işlem aşaması - tam kurutma ya da doğal elyaflar ya da pamuk pedin silme bezi ve tırnak ayak. Daha tırnak plakaları (genellikle gelir) özel tek kullanımlık törpü cilalı. tırnak da biçmek mümkün olduğunca kısa olmalıdır. manikür / pedikür için tüm araçları hazırlık faaliyetlerinin bitiş dezenfekte veya atılır sonra onlar tek kullanım içindir eğer.

aşağıdaki gibi boyama süreci: bu ince ilaç için talimatları içeren bir frekans ile tırnak plakasının tüm yüzeyi üzerine dağıtılır. Orada Silmek istediğiniz belirtin ve yeni bir katman uygulamadan önce oje kalan. tam kuruma lake sonra (2 dakika 30 saniye sürer) günlük aktivitelerine başlayabilir. Kurutma vernik bekliyorum, spatula lake uygulamak için kullanılan, alkolle ovuşturdu. Ayrıca Şişe kapatıldı, ardından boyun, ile tedavi edildi.

antifungal aktivite bu durumda azalma eğilimindedir, çünkü aynı anda iki farklı terapötik vernikler kullanamazsınız unutmayın.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

Şu tırnak mantar hatırla - kozmetik ve tıbbi değil demektir ve satın almadan önce talimatları kontrol etmek ve kontrendikasyonları mutlaka okuyun. Yalnızca ilaç Demikten onları bulamazsınız - üretici herkesi kullanabilirsiniz söylüyor.

En sık kontrendikasyonlar:

 • Gebelik ve emzirme sırasında;
 • Dört yıla kadar Yaş;
 • vernik karşı aşırı duyarlılık.

İlaçların tam listesi

7 comments

 • Julia:

  Ve bu vernikler kesinlikle yardımcı?

  • Olya:

   Doktorum soda banyosunda önceki gece bir yere ay bulaşmış iyot ile smear tavsiye ettiğini, TFA TFA TFA aldı.

 • Michael:

  Ben hiçbir karışıklık olduğu birçok uyuşturucu, çalıştık. Ben Itrazol kayıtsızca tavsiye eczane çalışanı 14kapsul ikinci paket temizlendiği ayak başparmağında ve diğer ayak parmaklarında tırnak sonucunu gördük kullanılan uygulamaya başlayan bir kür yazma olarak daha iyi görünüyor

 • aşk :

  Ben, tırnak mantar yıl tedavi ediyordu damla ve tabletleri çok nasıl dehşet ugrohat flukonazol, para ekzoderil. C / 3 ay o tedavi (kür tırnak) sonra (((tırnak katta bir çürük çıktı (ve yine ancak şimdi Batrafen® Irunine vernik ve tabletler. Bence biz öncelikle şu iyileştirmeler ile tüm atmak ayakkabı / güncelleme ((((

 • Eugene:

  Ben stranno.Poyavlyayutsya sarı kahverengi zaman zaman ve sadece başparmağı paltsev.Mazhu krem ​​Lamizil.Prohodit.No plakaları üzerinde lekeler daha sonra tekrar 2-3 ay poyavlyayutsya.Hochu burada ilaç değiştirmek gibi.

  • doc:

   karşılama

   mantarların İşaretler - o kırılgan tırnaklar ve herhangi bir renk bozulması. Ve sonuçta, tedavi geçmişin en ufak işaretler, patojenin kurtulmak için emin olmak için birkaç hafta, hatta bir ay recommened.

   ayakkabı ve hijyen Artı dezenfeksiyon.

   Ve evet, boya - çivi için iyi bir seçenek :)

Yorum ekleyin

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.