Bir adam olarak mantar enfeksiyonu tedavi etmek?

Şaşkın adam görünümlü-at-soru-işaretleri cinsi Candida Mantarlar - şartlı temsilcileri oral boşluğu, bağırsak, cinsel organlar mukozaların yaşayan patojenik insan organizma. Bağışıklık sistemi ve büyüme ve mantar kandidiyazis üremesine uygun koşulların yaratılmasını azaltarak gelişir, erkeklerde kayıtlı belirtileri çok daha az yaygındır kadınlarda daha uzundur. Stres, bağışıklık yetersizliği, endokrin hastalıklar, kan hastalıkları, vitamin eksikliği ve bazı ilaçların kontrolsüz kullanımı - erkeklerde mantar enfeksiyonu gelişimini tetikleyen faktörleri.

Erkeklerde kandidiyazis en belirgin belirtileri şunlardır:

  • Penis kaşıntı,
  • şişme ve penisin glans kızarıklık ve sünnet derisi,
  • ereksiyon cinsel ilişki sırasında ağrı,
  • idrar yaparken yanma hissi,
  • ekşi kokuya sahip gri-beyaz pıhtılaşmış scurf cilt.

Erkeklerde maya enfeksiyonları Klinik formları - balanonopostit kandidiyazis, Candida üretrit, Candida pielotsistit.

tedavi

Erkeklerde kandidiyazis tedavisi diyet terapisi ve bitkisel ilaç, lokal ve genel ilaçların kullanımını, komplikasyonların gelişmesi için ameliyat gerektirir.

diyet tedavisi

sağlıklı Beslenme İnsan beslenme - pamukçuk tetikleyebilir bir faktör. Hızlı karbonhidratlar: kek, tatlılar, şekerleme ve unlu mamuller, çikolata - mantarlar için iyi bir üreme alanı. pamukçuk tedavisi diyet düzeltilmesi ile başlamalıdır. pancar, havuç, lahana, hem de süt ürünlerinin: Bunu yapmak için, tatlılar ve pişirme sebze ile değiştirilmelidir. Hastalar marine edilmiş et, turşu, alkol sınırlama önerilir.

alternatif yöntemler

Önemle geleneksel ve sıradan hastalıkların tedavisi için alternatif tıp kullanmamayı tavsiye ediyoruz. Bu nedenle, alternatif yöntemler sunulmaktadır burada eğitim amaçlı. Doktora git, eczane ilaçları kullanmak, bir diyete devam temiz kalmak ve hastalık gerilemiştir.

http://primalinstinctpheromone.com/lechim-molochnicu-doma/

İlaç tedavisi etiyotropik

Tamamen mantar enfeksiyonu kurtulmak ve nüks korkma için, her iki cinsel ortaklarına aynı anda tedavi edilmelidir. Nasıl erkek ve kadın geleneksel tıpta bir mantar enfeksiyonu tedavisi için? Bunu yapmak için, antifungal ajanların 2 grubu bulunmaktadır - Yerel ve genel

Daha fazla bilgi edinmek için resimlerden birine tıklayın:

pamukçuk önlenmesi

Önleyici tedbirler pamukçuk gibi şunlardır:

  • antibiyotik tedavisi esnasında mantar ilaçların kullanımı,
  • Cinsel partner muayene ve tedavi ederken,
  • yüksek hijyen standartlarına bağlı kalarak - cinsel organlar normal yıkama,
  • Seks esnasında prezervatif kullanımı
  • pamuklu iç çamaşırı giyen.

komplikasyonlar

karıştı-man11 Özellikle bağışıklık yetmezliği olan kişilerde kan Candida mantar nüfuz etme olasılığı zamanında ve doğru büyüklükte tedavi yokluğunda,. Mikrop vücuda hızla yayılır ve iç organları etkiler. Böyle komplikasyonlar ateş, titreme, bulantı, baş ağrısı ile kendini gösteren.

Daha karmaşık erkeklerde pamukçuk tedavisi için? Hastalar antifungaller enjeksiyon ile tatbik edilebilir. Komplike pamukçuk tedavisi yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilir.

Hasta tedavisinin önerilen ders dayanacak yoksa, patoloji çoğu kez tekrarlar ve daha yoğun tedavi gerektirir. içeride merhem yerine sunulan hastalar "reçete Flukonazol 1, 4 ve 7 gün ve bir ay boyunca o 1 kez bir hafta: şemaya göre".

kronik bir şekilde

tabletler erkeklerde Kronik kandidiyazis uzun süre tedavi ve her zaman başarılı değildir. Bu amaçla, yerel ve genel antifungal ajanlar, ancak farklı şekilde kullanabilirsiniz. Merhem her alevlenme sonrası değişim ve "Flukonazol" 6 ay boyunca haftada bir kez alır. Hastalar immünomodülatörler için reçete bağışıklığı güçlendirmek. İlaç antifungal mantar duyarlılığını belirlemek laboratuar testlerinin sonuçlarının ardından reçete edilir.

Kronik mantar enfeksiyonu bağışıklık yetersizliği gelişir ve periyodik olarak ağırlaştırılmış hale gelir. Devam eden tedavi antifungaller mantarlar direnç oluşturur ve güçsüz hale getirir. Erkeklerde tekrarlayan ve kronik kandidiyazis tedavisi ilaç, mantarları yok korunmasız cinsel hariç diyeti değiştirmek, bağışıklık sistemini güçlendiren, kötü alışkanlıklar vazgeçerek olduğunu.

(Erkekler için) evde pamukçuk tedavi
halk sredstava

Fitoterapi Nasıl şifalı otlar yardımıyla erkeklerde mantar enfeksiyonu tedavi etmek? erkeklerde mantar enfeksiyonu için etkili bitkisel ilaç - bitki çayı papatya, karanfil, barberis, nergiz oluşan. dış genital işlemek hazırlanmış et suları ve çaylar, olduğu itibaren bitkisel tamamladı ve banyoları yapmak. bir tıbbi bitki mantar ve anti-iltihabik bir işlem sağlar, çünkü Fito papatya yararlı besleyin. [...]

Devamı ...
mayadan Tabletler adama
tabletler

Hastalığın sistemik tedavi bir doktor tarafından reçete sadece tabletli ilaçları kullanılarak gerçekleştirilir. erkeklerde mantar enfeksiyonu Tabletler: terapinin Flukonazol İtrakonazol süresi ve dozajı hastalığın ciddiyetine bağlı olarak hekim seçer. "Flukonazol" terapötik etkisi, mantar üremesi için gerekli enzimlerin bir imha ile ilişkilidir. ilacın kanda dolaşan ve halde yok değildir mantar hücreleri yok [...]

Devamı ...