Gerpferon

analogları

Gerp-5 Tam hiçbir analoglar. Bu ilaçlar, asiklovir ve interferon analogları olarak da kullanılabilir.

Bkz. Immunomodulators listesi ve antiviral ilaçlar .

fiyat

: 241 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 241 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

enfeksiyon üzerine, viral enfeksiyonlar, tüm hızlı ve kaliteli bir etki sağlayacak bir araç satın almak istiyorum. Bir ve tercih edilen ilaçlar eşsizdir ve patent ile korunmaktadır benzersiz bileşimi ile Gerpferon merhemdir.

tanıklık

Gerp-d7 Topikal kullanım için bir merhem formunda Gerpferon endikedir:

Dozlama

merhem etkilenen yerlerde topikal olarak uygulanır. merhem Gerpferon ince bir tabaka deri ve günlük mukoza 5 kez topikal olarak sürülür. enflamasyon aktif maddenin sabit bir konsantrasyonunun korumak için, bir gece hariç, eşit bir zaman aralığı boyunca gerekli ilaç uygulanır. Tedavi 10 güne kadar sürer.

Kontrendikasyonlar

Aktif bileşen veya lokal anestezi, ilaç varlığında duyarlılığı kontrendikedir zaman.

Gebelik ve emzirme

Gerp-A Bu dönemlerde ilacın kullanımı ile ilgili klinik çalışmalar yapılmamıştır. emilim dışarıdan asgari uygulanan olmasına rağmen, sadece yüksek fayda / risk oranı vakalarında olası randevu Gerpferona.

aşırı doz

İlaç yok resorptif etkiye sahiptir, aşırı doz vakası tespit edilmiştir. İlacın yanlışlıkla yutulması durumunda sorbentlerin alınmalıdır.

yan etkiler

merhem Gerpferon uzun süreli uygulama cildin kızarması veya deskuamasyon şeklinde lokal yan etkilere neden olabilir.

yapı

Gerp-1 birbirini destekler kompleks bileşenler, benzersiz yapıları, bir ilaç, güçlü ve etkili bir işlem sağlar. Gerpferona ana bileşenleri şunlardır:

  1. İnterferon alfa-2b, yeniden birleştirici insan. Sergileyen virüslere karşı faaliyeti, insan hücrelerindeki virüsün replikasyonunu inhibe eder. Ayrıca, bağışıklık etkisi vardır - enfeksiyon odaklarında makrofaj aktivitesini artırır.
  2. Asiklovir. bakterisidal herpes virüsü gruba karşı hareket yüksek antiviral bileşen (su çiçeği, zona, herpes ve diğer hastalıkları neden olur).
  3. Lidokain - lokal anestezi. Bu ılımlı antipruritik eylem ve Valium vardır.

Herpes tezahürleri ile bu bileşenlerin kombinasyonu hızla hastalığın semptomlarını kaldırabilir ve çok nedenine davranarak onu tedavi etmek. merhem uygulanmasından sonra Gerpferon yaralar daha çabuk iyileşir cilt sitelerinde bitişik durur ağrı ve kızarıklık yayılmasını azaltmak.

Farmakokinetik

Sanki neredeyse topikal kullanıldığında emilmez, hiçbir sistemik etkileri vardır. cilde uygulanmasından sonra ilaç kanda ve idrarda miktarı değildir.

Özellikler

  1. ilaç, hastalığın ilk işareti uygulanır, ve bazen de klinik semptomlarının başlamasından kadar, eğer tedavinin etkinliği geliştirilir.
  2. nedeniyle bileşimde interferon mevcudiyetine tedavisinde başarıyla Gerpferonom müsait herpes asiklovir yaygın formları dayanıklıdır.
  3. Merhem bazı deri içine aktif maddelerin emilmesini arttırır.
  4. İlaç OTC grubuna aittir.
  5. Gerpferon üretim tarihinden itibaren 2 yıl (buzdolabında), 2-8 derece C'de saklandı.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Bu merhem Eczanede önerildi. antiviral, analjezik ve immunostimülasyon - Bunu bir üçlü eylem olduğu görüşünde. Tedavi Çok memnun oldu - İlaç hemen bütün yerinde kaşıntı, ağrı ve rahatsızlık herpes görünümünü kaldırıldı. Ve benim soğuk çalıştırma kurur ve bir kaç gün içinde iyileşecek. hızlandırılmış iyileşme Yerel immün sistemi uyarıcı etkileri. Vick, Soçi

İyi bir kompozisyon nedeniyle satın Gerpferon. Ben de oldukça iyi yardımcı olabilir, ancak hiçbir lidokain yoktur herpes Diğer merhem. Ve çok tatsız kabarcıklar zarar görünür söyledi. Hiç tanışmadığım bu tesisin analogları, bu nedenle yüksek fiyata rağmen Gerpferon satın. Mikhail, Vladivostok

Gerpferon - harika bir araç. Her zaman ev ecza dolabında. Cildin sıkışma hissi dudak üzerinde ilk kabarcıkların ortaya öncesinde ve kaşınmaya başlar. Bu tam da Gerpferon uygulanabilir zamanıdır. Daha hızlı soğuk - Daha önce belirtiler, ben not ve hazırlık geçerli olduğunu fark ettim. Alex, Saint-Petersburg

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.