Cprintsevanie soda pamukçuk

kabartma tozu Soda tedavisi - maya da tavsiye edilir enfeksiyon ve geleneksel tıp için en iyi kocakarı ilacı. Doktorlar soda kullanımı kuvvetli bir terapötik etkiye sahip olduğunu kanıtlanmıştır hastaların neredeyse yarısı demek. Alkalin çözelti, ters böyle bir ortamda yaşama adapte Candida olarak mantar etkiler olmasıdır. Bundan dolayı, burada mantar mikroelyaflar çözünme ve kimyasal yapısı yok edilir.

Soda ilaç olarak pamukçuk solüsyonu ve duşu temizlenmesi için hem de kullanılabilir. pamukçuk soda için douche Sahne, hemen ana belirtilerin kaybolmasından sonra tedaviye durmamalı:

  • kaşıntı ve cinsel organlar kızarıklık
  • ekşi koku sevimsiz akıntı;
  • idrar ve cinsel ilişki sırasında yanma hissi.

bir çare henüz tamamlanmıştı garantisi değildir. soda ile elde etkiler yardım oturma banyoları birleştirin.

Sen su (sıcak ve her zaman haşlanmış) galon başına kabartma tozu bir büyük kaşık gerekecektir. Her şey bir kapta karıştırılır ve daha sonra bir saat yaklaşık dörtte içinde oturmak zorunda olduğunu. işlem en az altı kez gerçekleştirilir.

Vajinal dezenfeksiyon için kullanmak daha iyidir klorheksidin ile mum .

şırınga jinekolojik Soda böyle bir prosedür olur, ayrıca, hem de douching kaşıntı ve kızarıklık hafifletir koku gidermek ve sevimsiz deşarj. Onun yardımıyla evde mantar enfeksiyonu tedavi etmek mümkündür. Douching vajinal mikroflora içinde bozukluklara neden olmayacak şekilde, uygun bir tanı yoktur, sadece yapılmalıdır.

Prosedür banyoda örneğin, sırtüstü yatarken. Ön yağlayıcı olarak steril vazelin önerilir. Sonra, havayı serbest bırakarak vajina içine yavaşça şırınga ucu girmek için. Çözelti, tamamen yıkanır ve dökülür gereklidir. Tedavi süresi üçüncü saati geçmemelidir. önerilir sonra on beş dakika demleyin.

arada, birkaç kez douching soda anlayışına başarısını artırdığını kanıtlandı. Bu pamukçuk için etkili bir kocakarı ilacı başka yollarla antifungal tedavi veya ilaç tedavisinin diğer önlemler ile kombine edilmelidir olduğunu. Çok etkili bir temizlik ile birlikte soda douching pamukçuk belirtileri ortadan kaldırır.

kendine değer severler için bu yöntemi yalnızca jinekolojik istişare için onay aldıktan sonra geçerli olduğunu vurgulamak. Bu belirtildiği zaman bu prosedür belirgin vajinanın yararlı mikrofloranın bozulmasına beri douching, sadece gerçekleştirilir olmasından kaynaklanmaktadır.

teknik açısından, vajinal lavaj sadece jinekolojik şırınga yapılmalıdır fazlalaştı, her oturumdan önce dezenfekte emin olun. Bir kupa Esmarch, tüm eczanelerde satın alınabilir - Aynı zamanda özel bir cihaz tarafından değiştirilebilir. Ve daha fazlası - ihtiyaç duyulan su pişirmeden önce çözüm kaynamaya gereklidir.

Yorum ekleyin

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.