kliniklerinin kataloğu

Büyük Rus şehirlerde kendi dermatoloji merkezleri var. Bu tesisler uygun fiyatlarla kaliteli sağlık hizmetleri sağlamak. teşhis ve deri hastalıkları lazer, radyo dalgası ve dermakorrektsiya videodermaskopiya dahil olmak üzere uygulamalı yenilikçi teknolojileri, Tedavi için.

hangi uzmanlar mycologists iyi çalışan dermatolojik kliniklere bir dizi vardır. Nerede daha iyi yönelmek? Ne tür bir yardım saymak gerekmez mi? Bu soruların cevapları aşağıda bulabilirsiniz. Bu arada, deri hastalıklarının tedavisinde rol oynayan sağlık kurumları listeler.

Bir şehir seçin:

doctor_and_nurse

Ücretli veya ücretsiz hastane - daha iyidir?

Resepsiyonda, Her Rus şehirde ücretsiz tıbbi hizmetler sunmak kamu klinikleri vardır. politikasını sunmak yeterlidir. Ama özel klinikler yardım etmesini isteyen insanların sayısı, fakat her yıl artmaktadır. Neden böyle oluyor?

kamu sağlık tesislerinde sunulan hizmetler tamamen ücretsiz değildir gerçeği ile başlayalım. engelli ve yaşlılar ile insanlar bile enjeksiyonlar, tıbbi muayene ve tedavi için fazladan ödemek zorunda.

Hepimiz doktorlar genellikle küçük bir maaş almak biliyoruz. Bazı insanlar operasyonun alımı, veya hastaneye "hesabı" onları teşhir, hastaların pahasına konumlarını "telafi" deneyin. Diğerleri dürüstçe çalışır, ancak hastalarda hoşnutsuzluklarını havalandırma çalışıyor.

Daha fazla insan özel kliniklerde yardım istemeye olması şaşırtıcı değildir. Neden böyle oluyor?

 1. Tıbbi bir kurum olan bir hasta hekim sorumluluk derecesini belirten sözleşme, tarafından imzalanır.
 2. Adam ne kadar ve ne için ödediği biliyor. Kolları tüm makbuzları ve ifadeleri verilir.
 3. Ücretli hizmetler ve kalite ve bitiş tarihi ile serbest önemli ölçüde farklı.

hizmetler

Ayak mikozun muzdarip birçok insan, bu sorunla başa çıkmak için kendi tercih ederim. Ama milli tedavi yöntemleri her zaman etkili değildir. Öz yol açabilir ileri evre . Bu yüzden yakındaki bir dermatoloji kliniğinde nitelikli yardım istemeye mantıklı.

woman_doctor_01b Uzman etkilenen bölgeler testleri incelemek ve uygun tedavi reçete edecektir. doktorun tüm önerilerine sıkı sıkıya olarak, 1-2 ay içinde hastalık üstesinden gelebilir.

Model Liste dermatolog hizmetleri:

 • İstişare ve ilk muayenesi.
 • uyuşturucu ve kişisel bakım ürünleri Atama.
 • liken tedavisi, dermatit.
 • tırnak batması eliminasyonu.
 • siğil ve mol Lazer çıkarma.

hizmetlerin maliyeti

Koshel Her hasta onu tedavi maliyetinin ne kadar bilmek istiyor. Çoğu kentsel sakinleri orta bir geliri vardı. onlar göze alamaz elit klinik hizmetleri. Ücretli sağlık tesisleri bu farkındadır. Bu nedenle, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet sunmak.

Bir dermatolog tarafından tedavi maliyeti aşağıdaki faktörlere bağlıdır:

 1. Hastalık süresi. Daha önce daha iyi, kliniğe gidin.
 2. enfeksiyonların uyumluluk. Uzmanlar bu nedenle, daha fazla zaman ve İlaç İdaresi alacak birkaç hastalıkları tedavi etmek paraleldir ve.
 3. olumsuz sonuçlara varlığı. İleri vakalarda cerrahi tedavi gerekebilir.

Moskova'da dermatoloji hizmetleri için ortalama fiyatları:

 • Danışma alımı - 800 ruble.
 • Çit Malzeme - 300 ruble.
 • mantar tedavisi 1000 - ruble.
 • tümörlerin çıkarılması - 150 ruble.