kandidiaz

Her iki etkiler Tatsız hastalık, kadınları ve erkekleri . Neyse ki, tedavi edilebilir her iki durumda da, ana şey doktoruna tedavi gecikme değil. Mantar enfeksiyonu ve tedavisi hakkında tüm bilgiler bu kategoride bulunabilir:
Erkeklerde kandidiyazis tüm

Kadınların imtiyazlarını - insanlığın güçlü yarısında temsilcileri her nasılsa o pamukçuk düşünüyorum. Bayanlar, gerçekten, çok daha muhtemel mukoza cinsel organına sevimsiz mevduat muzdarip. Ancak, sırf mantarların yenilmesi fizyolojik yapısını teşvik eder. Erkeklerde ise maya benzeri mantar Candida aile idrar ile üretra dışına yıkanır.

Devamı ...
Kadınlarda ardıç. Nedenleri ve hastalığın tedavisi.

Ardıç veya vajinal kandidiyazis o bir seks hayat yaşıyor olsun ya da olmasın, birbirini kadın tanımadım kulaktan dolma değil. Tatsız hastalık - Candida denilen maya mantarı aktivitesi sonucu. O kadınlar, nedenleri ve makalelerin Bu serideki öğreneceksiniz tedavide mantar enfeksiyonu olduğundan öyle.

Devamı ...
vulvovajinal kandidiyaz

Vulvovajinal kandidiyazis veya başka genital kandidiyazis - dişi üreme sisteminin bir hastalığı, vajina ve vulva mukozaları etkileyen. Hastalığın ana nedeni, çeşitli nedenlerle etkisiyle ortaya çıkan, mantar cinsinin Candida hızlı büyümesidir.

Devamı ...
Evde pamukçuk tedavi

Kandidiyaz yaygın bir hastalık olarak kabul edilir. Kadınlar daha güçlü hastalık semptomları olmadan geçebilir kime erkeklere oranla kendi vücudunda onun varlığı belirtileri, hissetmek vardır. Ardıç bağışıklık sistemini zayıflatan antibiyotik kullanımının arka planı oluşur ve vücudun koruyucu fonksiyonlarını bozabilir.

Devamı ...
Ardıç ve aylık

Doktorlara göre, hastalık "pamukçuk" her kıza tanıdık. Hastalık hoş olmayan semptomlar eşlik ancak pamukçuk adetin bir süre ile çakıştı eğer durum daha karmaşıktır edilir. makalemizi okuyun - Ne yapmalıyım belirtiler sonra veya adet sırasında ve nasıl üç durumda her pamukçuk tedavisinde, karşısına çıktı eğer.

Devamı ...
candida üretrit

üretra - üretrit üretra iltihabıdır. Oldukça sık görülen ürolojik hastalıklar. Yani, örneğin, Candida üretrit üretra mukozaları etkileyen Candida cinsi, maya mantarları aktiviteden belirir.

Devamı ...
Çünkü pamukçuk var ne?

Doğru tedaviyi seçmek için izin nedenlerini belirleme ana ve yardımcı olduğunu. herkes bu tatsız hastalığı kendinizi kontrol edin ve çıktı (veya iade) ne öğrenmelidir nedeni budur.

Devamı ...
Kadınlarda mantar enfeksiyonu belirtileri

Kadınlar genelde nedeniyle Kandidiyazise tıbbi yardım isteyin - maya mantarlarının enfeksiyonu vulva ve vajina mukoza zarında. Bu hastalık onu "pamukçuk" denilen sadece zaman, Hipokrat zamanından beri bilinmektedir. Yani Vulvovajinal kandidiyazis ve tüm dünyada, modern kız ve kadınlar denir ve bunlar çoktur: Örneğin, ABD'de her yıl "pamukçuk" 13 milyon vaka teşhis edilir ..

Devamı ...
Genel Bakış ucuz fitiller

Eczane Zinciri İlaç çeşitli formlarda doludur. en tanıdık - bir içki ve etki için beklemesi gereken tablet. jinekoloji sık vajinal fitiller kullanmak ve tabletler ek olarak gelir. nasıl hakkını seçme kandidiyazis tedavisi için birçok araç vardır?

Devamı ...